Yhteystiedot

Hallituksen jäsenet ja toimihenkilöt 2020


Yhdistyksen sähköpostiosoite:

hameenlinnanseniorit@gmail.com

Yhdistyksemme Facebook-sivu on nyt käytössä. Facebookin käyttäjät pääsevät sivulle seuraavasta linkistä:

https://www.facebook.com/hameenlinnanseniorit/ 

Yhdistyksen tili: Nordea FI48 1032 3000 5378 49.
Jäsenmaksu 20 €/ vuodessa, maksettava tammikuussa 2020. HUOM! Jäsenmaksu on henkilökohtainen, käytä maksaessasi omaa henkilökohtaista viitenumeroasi

HYVÄ JÄSEN!
Muutokset yhteystiedoissa
Ilmoita osoite-ja puhelinnumerotietojesi muutokset sekä sähköpostiosoitteesi jäsensihteeri  Anneli Koskiselle, yhteystiedot alla

Ilmoittamalla sähköpostiosoitteesi saat uusimmat tiedotteet suoraan sähköpostiisi!

Hallitus 2020
PuheenjohtajaPekka Purhonen
  

Liisantie 2, 13720 Parola

040 5027113
pekka.purhonen@pp3.inet.fi

VarapuheenjohtajaJaakko Linden040 5301808
jaakko.linden@outlook.com
Sihteeri 




Anita Wickström



Koulukatu 2G
13100 Hämeenlinna

040 5646240

anitawick@gmail.com

JäsensihteeriAnneli Koskinen

040 5019132

koskinenanneli@elisanet.fi

JäsenTapio Aaltonen

050 3543244

tapio.aaltonen@live.com

JäsenJukka Jokioinen

0400403161

jukka.jokioinen@gmail.com

JäsenVesa Kämäri040 552 8078
vesakamari@gmail.com
JäsenEhti Meijel0400 518 395
ehti.meijel@gmail.com
JäsenSeija Raatikainen

0400 697737

raatikainenseija34@gmail.com

JäsenPekka Romo

0400 491073

pekka.romo@asianajopalvelut.com

JäsenAili Virkki050 4967460
aili.virkki@gmail.com
Hallituksen ulkopuoliset toimihenkilöt
TaloudenhoitajaKari Siltanen040 5510673
kari.siltanen@gmail.com
TeatteriretketSirkku Haapala050-4666 565 
sirkku.haapala@hotmail.fi 
EmäntäPirjo Valkjärvi-Nystedt040 5220454
pirjo.valkjarvi-nystedt@pp.inet.fi
KuoroTea Vanhapelto040 5690728
tea.vanhapelto@pp.inet.fi
KotisivutJorma Railio040 557 1205
jorma.railio@gmail.com



Vuoden 2020 hallitus ryhmäkuvassa Kansalliskerholla 5.12.2019. Istumassa vasemmalta Anneli Koskinen, Seija Raatikainen ja  Anita Wickström, seisomassa keskellä vasemmalta Aili Virkki ja Ehti Meijel, takarivissä vasemmalta Jaakko Linden, Pekka Purhonen, Pekka Romo, Jukka Jokioinen, Tapio Aaltonen ja Vesa Kämäri. Kuva: Jorma Railio